אימון אישי לזוגיות

ככל שהשנים מתקדמות כך נראה כי מציאת זוגיות נהפכה לפרויקט של ממש ואנשים רבים מתקשים למצוא זוגיות אמיתית שתספק להם אושר ושמחה. ממוצע גיל הנישואין הולך ומתאחר וגם גברים וגם נשים מוצאים את עצמם בקושי רב במציאת זוגיות וככל שהזמן עובד המשפחה לוחצת יותר ואנשים מוצאים את עצמם בודדים.

לכן, כיום ניתן למצוא אימון אישי לזוגיות על ידי מטפלים מנוסים המתמחים בשיטות טיפול מתקדמות היעילות למציאת זוגיות אמיתית שתאפשר לכל אחד לפרוץ את המחסומים ולמצוא את האחד/ת.
אימון אישי הוא תחום די חדש שהתפרץ לעולם בסערה ומאפשר לאנשים רבים לקבל טיפולים ממוקדים בנושאים שונים. לאור הפופולריות של התחום אנשים רבים מתעניינים בלימוד אימון אישי על מנת לעסוק בתחום כמקצוע לכל דבר. לכן, על מנת למצוא מאמן אישי טוב, כזה שתמחה בתחום אימון אישי לזוגיות, חשוב לבחור בקפידה את המאמן על מנת לקבל טיפול ממוקד ויעיל.

איך זה עובד?

אימון אישי הוא אימון קצר יחסית ומכיל לרוב כ – 12 מפגשים, בהם המטפל לומד אודות המטופל ומקשיב לדבריו, כאשר במהלך השיחה הוא מנווט אותו לדברים החשובים בנושא. לאורך כל השיחות המטפל מעניק למטופל כלים ייחודיים אשר יאפשרו לו לגלות את המחסומים שנוצרו אצלו ומה באמת מעכב אותו למצוא זוגיות. לעיתים עיכוב זה יכול לנבוע מחוסר ביטחון עצמי, מפגיעה מסוימת בעבר מזוגיות קודמת, חוסר מוטיבציה, בלבול, חשיבה מוטעית ועוד מגוון סיבות אחרות.

לאחר שהמטפל מצא יחד עם המטופל את הסיבה האמיתית שגורמת לו להיות במצב של "תקיעות" ואי מציאת זוגיות, המטפל עובד יחד עם המטופל על הבעיה ומנסה למצוא פתרונות יצירתיים על מנת להתגבר על דפוסים אלו ולהפיק את המירב מכל דייט ומכל הכרות. מעבר לכך, מאמן אישי מעניק למטופל כלים מצוינים להתנהלות מול הצד השני. בשלב הראשון הוא מכוון את המטופל לדעת בדיוק איזה בן זוג מתאים לו ומה הוא בדיוק מצפה מהצד השני ולאח מכן הוא מסביר לו כיצד להתנהל בדייט – אם זה תקשורת בדייטים, הכנה לדייטים, יצירת דייטים מוצלחים ועוד.